Young woman receiving a facial massage
© hannamonika / iStock

Günlük Spa'lar - Viyana'nın şehir merkezinde kendinizi yenileyin

Pure Day Spa: Sofistike ve kentli

İster Japon taş masajı, ister Avustralya yerlileri Abojinlerin geleneksel 'Li Tya' ile arının: Tuchlauben'de uygulanan bu spa türleri ile mükemmel bir rahatlık içerisinde güzelleşebilirsiniz. Asya, Avusturalya ve Avrupa spa arınma uygulamaları ile stres erir gider. 'Güzellik Durakları' - kısa sürede makyaj, manikür, kaş şekillendirmeleri 10 dakikada - reservasyonsuz mümkündür.

Bella Vital: Bay-ve-Bayanlara ahenk

Kohlmarkt yakınındaki Bella Vital 15 dakikada yaşlanmayı geciktirici, anti-ageing uygulamalar gerçekleştirilmektedir. 'Vita Salin Center' her bir vücut hücresine aktif maddeler olan zeytinyağı, buğday tohumu yağı ve Ölü Deniz tuzu ile uygulamaktadır. Stresli erkek teni bile canlandırıcı fırça masajı ve yosun maskesi ile rahatlar.

La Mer - Naegele & Strubell'de Spa Deneyimi

Bu hizmet Londra Harrods'da da mevcuttur. La Mer ürünleriyle yüz ve vücut terapisi. Cildin bu ürünleri verimli bir şekilde emebilmesi için yüzdeki ölü hücreler mineral ve saf elmas tozu ile temizlenir. Reflex zone masajı ise ayağınızı rahatlatıp sizi bir sonraki şehir turuna hazırlayacaktır.

Günlük Sacher Spa: Tatlı keyif

Bu hizmet Londra Harrods'da da mevcuttur. La Mer ürünleriyle yüz ve vücut terapisi. Cildin bu ürünleri verimli bir şekilde emebilmesi için yüzdeki ölü hücreler mineral ve saf elmas tozu ile temizlenir. Reflex zone masajı ise ayağınızı rahatlatıp sizi bir sonraki şehir turuna hazırlayacaktır.

The Ring Günlük Spa: Viyana manzaralı

Lüks 'Ring' Oteli yine dışarıdan gelen misafirlere günlük spa paketi sunar-sansasyonel Viyana manzarası ile birlikte. Özellikle 'Anti-Stress Dreamland' uygulaması, doğal yağlarla yapılan Akdeniz masajı, Çin, Yin ve Yan öğretilerine dayanan esensiyal yağlı Meridyen masajı tavsiye edilir.

Vendome Vienna ve Therme Wien : mükemmel rahatlama

Radisson BLU Palais Otel'deki Vendome Viyana'da, otel harici misafirlerede açık olan özel floatarium merkezi bulunuyor. Misafirler yalnız veya eşleri ile - etrafı camdan ve üstü açık - çok özel küvete girerler. Ölü Deniz havasını yakalayabilmek için tuzla zenginleştirilmiş su 35 derecede sabitlenir. Hafif müzik ve mum ışığı da ortamı daha da rahatlatır. Bir diğer etkileyici nokta ise 1 saatlik kür 3 saatlik uykuya eşdeğer olmasıdır. Daha sonra, misafirler Vendome Viyana'nın sunduğu kapsamlı güzellik ve şımartan uygulamarı ile vakit geçirirler! Therme Wien'da yine floatarium ve mükemmel rahatlama sunar. City Wellness Medical

City Wellness Medical

Sağlık ve güzellik enstitüsü uygun fiyatlı, kapsamlı wellness imkanı sunmaktadır. Bu vaha denilebilecek yenilenme Viayana'nın kalbinde, Belediye Binasının arkasında haftada 7 gün (hafta içi 22.00'ye kadar) açıktır. Avrupa, Asya ve Hint masaj çeşitleri yanında makyaj, pedikür, yüz bakımı, manikür ve solaryum olanakları sunar.

Türk Hamamı

Aux Gazelle'de otantik bir hamam, wellness alanı olan kafe-restoranı bulabilirsiniz. Klasik buhar banyosu yıkanma ve keselenme ile tamamlanır. Yüz bakımı, masaj, manikür ve pedikür imkanı da bulunmaktadır. Diğer bir hamam, Viyana 4. Bölgededir: 'Mon Corps' Organik ürünlerle klasik buhar banyosu yanında geniş kapsamlı vücut terapileri sunar.

So SPA: Viyana manzarası ile rahatlama faktörü

Hamam ve çok daha fazlası - So SPA, eşsiz wellness merkezi Stefansdom Sofitel Viyana'da. Beşinci katta, nefes kesen Viyana manzarası, bütün dünya tekniklerini ve Fransız kozmetik ürünleriyle terapi geleneklerini So SPA birleştirir. So Spa'da fitness merkezi, 2 hamam, 2 jakuzi ve 5 tedavi odası bulunmaktedır. Almanca, İngilizce, Hollandaca, Yunanca, Rusça ve Filipince de hizmet sunmaktadır.

Editörden tavsiyeler: Bütün SPA'lar için ön rezervasyon yapılması tavsiye edilir.

La Mer – The Spa Experience at Parfümerie Nägele & Strubell

Am Graben 27, 1010 Wien

The Ring Day Spa at the The Ring Hotel

Kärntner Ring 8, 1010 Wien

Therme Wien - Vienna's thermal baths

Kurbadstraße 14 , 1100 Wien

City Wellness Medical

Lenaugasse 5, 1080 Wien
 • Opening times

  • Mo - Fr, 10:00 - 21:00
  • Sa, 10:00 - 18:00
  • on holidays, 10:00 - 18:00

Aux Gazelles

Rahlgasse 5, 1060 Wien
 • Opening times

  • Restaurant Tu - Sa, 11:00 - 00:00
  • Club Fr - Sa, 22:00 - 04:00
  • Hammam and Salon de Beauté Tu - Fr, 14:00 - 22:00
  • Hammam and Salon de Beauté Sa, 11:00 - 22:00
  • Hammam and Salon de Beauté are closed in August.

Mon Corps

Belvederegasse 33, 1040 Wien

So SPA at Sofitel Vienna Stephansdom

Praterstraße 1, 1020 Wien

 

Teilen, bewerten und Feedback
Rate this article
Feedback to the vienna.info editorial team

Please complete all the mandatory fields marked with *.

Title *