Informacje prasowe miasta Wiedeń: wrzesień - grudzień 2020 Ivie - cyfrowy przewodnik po mieście


Ivie – cyfrowy przewodnik po mieście jest idealnym towarzyszem podróży po Wiedniu i pokazuje różnorodność miasta z coraz to nowych perspektyw. Nowa aplikacja Biura Promocji Wiednia WienTourismus, którą można bezpłatnie pobrać na iOS i Androida jest dostępna w języku niemieckim i angielskim. Aplikacja opiera się na rozbudowanych wizualnie prezentacjach z setkami zdjęć i dziesiątkami filmów. Przedstawione są nie tylko słynne zabytki Wiednia, jak pałac Schönbrunn, Prater z diabelskim młynem, katedra św. Szczepana i promenada Ringstraße. Ivie zna również ciekawe muzea, ciekawe budynki, wspaniałe parki, kolorowe targi i miejsca, których nawet wiedeńczycy być może jeszcze nie odkryli, ale które zdecydowanie warto odwiedzić.

Ponadto ivie opowiada historie i anegdoty: gdzie architekt Otto Wagner postawił sobie pomnik w postaci ogromnego posągu lwa? W którym muzeum można obejrzeć palety do makijażu sprzed 6000 lat? Ile złotych liści zdobi kopułę secesyjną? A ile nocy trzeba spędzić w pałacu Schönbrunn, żeby przespać się w każdym pokoju? – ivie to wie.

Dzięki funkcji Walks & Guides ivie zaprasza na ekscytujące spacery po mieście, takie jak spacer audio po Wiedniu śladami Beethovena, wiedeńskiego modernizmu, po niezwykłych muzeach czy szlakiem nowoczesnej architektury. Ivie – cyfrowy przewodnik po mieście jest również praktycznym poradnikiem. Zna najbliższe ujęcie wody pitnej lub najbliższą toaletę. Jeśli chcesz, możesz również otrzymać powiadomienie, jeśli w bezpośrednim sąsiedztwie Twojej lokalizacji znajduje się sekretna wskazówka. Miejsca o znaczeniu osobistym, takie jak lokalizacja Twojego hotelu, można zapisać na mapie, aby móc je później łatwo znaleźć. Aplikacja jest również idealna na etapie przygotowania do podróży. Ulubione atrakcje turystyczne można przeglądać i zapisywać z wyprzedzeniem, aby mieć praktyczną listę rzeczy do zrobienia na miejscu.

I wreszcie, częścią aplikacji ivie jest również Vienna City Card będąca idealną kartą miejską, która oprócz pełnej mobilności dzięki dostępowi do wiedeńskiego transportu publicznego, oferuje również atrakcyjne korzyści w muzeach, podczas zwiedzania, w teatrach i na koncertach. Vienna City Card Experience Edition to druga odsłona popularnej karty miejskiej, która jest skierowana do wiedeńczyków i tych, którzy często odwiedzają Wiedeń. Oferuje ekskluzywny dostęp do wielu atrakcji Wiednia, takich jak wycieczki z przewodnikiem, warsztaty i wiele innych atrakcji. Vienna City Card Experience Edition oferuje również zniżki u wiedeńskich partnerów gastronomicznych.

Funkcje ivie - cyfrowego przewodnika po mieście:

  • Miejsca: dowiedz się wszystkiego o zabytkach Wiednia
  • Mapa: najlepsza orientacja, od muzeów po toalety
  • Spacery i przewodniki: spaceruj po mieście z ivie
  • Wskazówki: otrzymuj wiadomości od Ivie i odkrywaj sekretne wskazówki
  • Ulubione: zapisz z wyprzedzeniem ulubione atrakcje
  • Własne lokalizacje: zaznacz i zapisz adresy osobiste
  • Vienna City Card: pełna mobilność i wiele ofert specjalnych
  • Vienna City Card Experience Edition: ekskluzywne doświadczenia w Wiedniu

Download

Vienna City Card

ivie - Your Personal Vienna Guide

Kontakt dla mediów

Vienna Tourist Board
Matthias Schwindl
Tel. (+ 43 1) 211 14-361

Recommend article

Please complete all the mandatory fields marked with *.
The data and email addresses you provide will not be saved or used for other purposes.

From
to
Rate this article
Recommend article

Please complete all the mandatory fields marked with *.
The data and email addresses you provide will not be saved or used for other purposes.

From
to
Feedback to the vienna.info editorial team

Please complete all the mandatory fields marked with *.

Title *
Service links