By using our website, you are agreeing to cookies being stored and Google Analytics being used on your device in order to offer the best possible service. You can find more information on this here.

Colorful tiles on the roof of St. Stephen's Cathedral in Vienna

Viyana Basın Bildirisi - 5/2015 MQ Vienna Fashion Week 2015


MQ Vienna Fashion Week’te bir hafta boyunca 80 kadar tasarımcı en yeni koleksiyonlarını podyumda sergileyecekler. Viyanalı ve Avusturya’nın başka yörelerinden ünlü moda markalarının yanında uluslararası markalar da moda haftasında yer alacaklar. Moda gösterileri Viyana’nın müzeler semti MuseumsQuartier önüne kurulan dev bir çadırda gerçekleşecek. MuseumsQuartier’in Quartier 21 bölümünde tasarımcıların en yeni kreasyonları özel satış bölümünde incelenebilecek, prova edilebilecek ve tabii satın da alınabilecek.

Austrian Fashion Awards (AFA) moda ödülleri de yine MQ Vienna Fashion Week çerçevesinde sahiplerini bulacak. Viyana belediyesinin moda ödülü ve Federal Başbakanlık Moda ödülü, toplam 28.000 Euro değerleriyle Avusturya’nın tasarım alanındaki en önemli ve en yüksek değerli ödüller arasında yer alıyor.

MQ Vienna Fashion Week

9.-13.9.2015

MuseumsQuartier Wien, Museumsplatz 1, 1070 Wien
www.mqw.at

İrtibat için:

Florian Wiesinger
Türkiye Uluslararası Basın Yetkilisi
Viyana Turizm Ofisi

Rate this article
Feedback to the vienna.info editorial team

Please complete all the mandatory fields marked with *.

Title *
Service links