By using our website, you are agreeing to cookies being stored and Google Analytics being used on your device in order to offer the best possible service. You can find more information on this here.

Colorful tiles on the roof of St. Stephen's Cathedral in Vienna

Viyana Basın Bildirisi - 11/2014 Otelde Viyana moda tasarımlarını kiralamak


Ünlü moda tasarımcılarının en yeni modellerini satın almak zorunda kalmadan giymek ister misiniz? Yeni bir kiralama servisi sayesinde Viyana'yı ziyaret edenler bunu yapabilecekler. Moiree şirketi Viyana otellerinin modaya ilgi duyan misafirlerine bundan böyle inovatif bir moda kiralama servisi sunuyor. Halen bu servis Viyana şehir merkezindeki Park Hyatt Vienna, The Guesthouse Vienna, DO & CO Hotel Vienna ve ayrıca 7. Bezirk'teki Altstadt Vienna otelinde veriliyor. Yakında bunlara başka otellerin de katılması bekleniyor. Bu otellerden birinde kalanlar uluslararası ödül sahibi Viyanalı tasarımcıların moda ürünlerini ve aksesuarlarını daha oda rezervasyonu sırasında ısmarlayabilir ve Viyana'da kaldığı tüm süre boyunca kendi malıymış gibi kullanabilir.

Servis çerçevesinde Femme Maison, Bradaric Ohmae, GON, FLorian Jewelry, Klaus Mühlbauer ve Ajla Ayidan gibi Viyanalı tasarım markalarına ait koleksiyonlar arasından seçim yapılabilir. Önceden sipariş veren misafirleri seçilen moda ürünleri nezih ambalajlar içerisinde ve üzerinde kişisel bir mesajla birlikte odalarında bekliyor olacak. Otelde kalırken web sitesi üzerinden de rezervasyon yapılabilir ve doğrudan otel odasına sipariş verilerek doğrudan otel odaya teslim edilmeleri sağlanabilir. Ürün uymazsa fiyat farkı olmadan ikinci bir beden gönderiliyor. Hizmet halen bayan giyim modasıyla sınırlı. Kiralama bedeli gün başına satın alma fiyatının yaklaşık yüzde 15'i düzeyinde. Ve müşterinin çok hoşuna gitmesi halinde otelden ayrılmadan önce ürünleri satın alma seçeneği de var.

www.moiree.net
www.facebook.com/moiree.official

İrtibat için:

Florian Wiesinger
Türkiye Uluslararası Basın Yetkilisi
Viyana Turizm Ofisi

Rate this article
Feedback to the vienna.info editorial team

Please complete all the mandatory fields marked with *.

Title *
Service links