By using our website, you are agreeing to cookies being stored and Google Analytics being used on your device in order to offer the best possible service. You can find more information on this here.

Colorful tiles on the roof of St. Stephen's Cathedral in Vienna

Wiedeńskie informacje prasowe 10/2013 Epoka lodowcowa w Wiedeńskiej Hali Miejskiej


Popularni bohaterowie „Epoki lodowcowej” zaprezentują się w naturalnych rozmiarach (mierzące 4,20 metra długości mamuty Maniek i Ela również!) w fantastycznej scenografii show „Ice Age Live! Rodzinny show na lodzie“ w dniach od 8 do 19.01.2014 w Wiedeńskiej Hali Miejskiej. Show w języku niemieckim opowie w typowy dla kultowej kreskówki zabawny sposób nową historię czworga bohaterów i ich przyjaciół – niezwykłą mieszankę, złożoną z oryginalnych filmów, spektakularnych akrobacji, łyżwiarstwa figurowego, scen latania i tańca.

O zaprojektowanie postaci do „Ice Age Live!" poproszono Michaela Curry‘ego, znanego między innymi z wybitnych kreacji do produkcji Walt Disney Company, Cirque du Soleil i Metropolitan Opera. Reżyserem widowiska jest Guy Caron, którego dziełem jest też m.in. inscenizacja show Cirque du Soleil „Ka” i „Dralion”. Ice Age Live! ma w planie pięcioletnie tournee w 30 krajach na pięciu kontynentach.

Ice Age Live! Rodzinny show na lodzie

8-19.01.2014

Wiener Stadthalle, Hala D, Vogelweidplatz 14, 1150 Wien
www.stadthalle.com

Ice Age Live

Ice Age Live!
You can also download a print-ready version of this image. Download here

© Stage Entertainment Touring Productions / Morris McMatzen

Kontakt dla mediów

Vienna Tourist Board
Nikolaus Gräser
Tel. (+ 43 1) 211 14-365

Rate this article
Feedback to the vienna.info editorial team

Please complete all the mandatory fields marked with *.

Title *
Service links