By using our website, you are agreeing to cookies being stored and Google Analytics being used on your device in order to offer the best possible service. You can find more information on this here.

Colorful tiles on the roof of St. Stephen's Cathedral in Vienna

Tisková Zpráva Vídeň 10/2013 Doba ledová ve vídeňské Stadthalle


Jako živoucí postavičky ve fantastických scénách se představí oblíbení hrdinové filmové série Doba ledová, mezi nimi 4,20 metrů dlouzí mamuti Manny a Ellie, od 8. do 19.1.2014 ve vídeňské Stadthalle v show nazvané „Ice Age Live! rodinná show na ledě“. Show vypráví v němčině typicky veselým způsobem ve stylu Doby ledové nový příběh čtyř hrdinů a jejich přátel, jedinečnou směs původních filmů, spektakulární akrobacie, krasobruslení, leteckých scén a tance.

Designérem postaviček pro Ice Age Live! je Michael Curry, známý mimo jiné svými excelentními kreacemi k produkcím společnosti Walta Disneye, Cirque du Soleil nebo Metropolitní opery. Režisér Guy Caron inscenoval mimo jiné představení Slunečního cirkusu Ka a Dralion. Ice Age Live! bude cestovat po světě pět let a za tu dobu navštíví 30 zemí na pěti kontinentech.

Ice Age Live! Rodinná show na ledě

8.-19.1.2014

Vídeňská Stadthalle, Hala D, Vogelweidplatz 14, 1150 Vídeň
www.stadthalle.com

Ice Age Live

Ice Age Live!
You can also download a print-ready version of this image. Download here

© Stage Entertainment Touring Productions / Morris McMatzen

Kontakt:

Rate this article
Feedback to the vienna.info editorial team

Please complete all the mandatory fields marked with *.

Title *
Service links