By using our website, you are agreeing to cookies being stored and Google Analytics being used on your device in order to offer the best possible service. You can find more information on this here.

Colorful tiles on the roof of St. Stephen's Cathedral in Vienna

Tisková Zpráva Vídeň 9/2013 Samá kavárna – turistická centrála WienTourismus se v Praze postará o rozruch brandingem podchodu metra


Kdo bude v září procházet podchodem pražského metra ve stanici Muzeum, nečekaně vstoupí do úplně jiného světa: do vídeňské kavárny! Velkoplošné polepy upraví celkem 15 stěn podchodu tak, že bude možné navštívit dohromady 7 různých kaváren. Mezi nimi jména tak  neoddělitelně spjatá s vídeňskou kavárenskou kulturou jako Central, Landtmann nebo Prückel. Vychytávka: kavárny byly nafotografovány tak, že kolemjdoucí má pocit, jakoby sám byl uprostřed dění.

Dále budou prezentovány typické vídeňské kávové speciality, mezi nimi klasika jako „Vídeňská melange“ nebo kreace „Maria Theresia“, „Konsul“ či „Franziskaner“.

Vídeňské týdny v Café Louvre

Právě v tomto okamžiku se rty mladého muže dotýkají Marie Terezie*.

To by Vám také chutnalo.

* Velké moka ve skle, s pomerančovým likérem, šlehačkou a zdobením.

Koho tenhle slogan zláká k ochutnání, nemusí hned cestovat do Vídně: od 3. do  25. září se budou v tradiční pražské kavárně Louvre podávat vídeňské kávové speciality.

Online kávový kvíz

Celou akci doplní výherní soutěž online: na www.wien.info/kava můžete vyhrát některý ze 30 požitkářských balíčků vídeňské kávy.

Coffee house
© WienTourismus/ Christian Stempfer

Kontakt:

Rate this article
Feedback to the vienna.info editorial team

Please complete all the mandatory fields marked with *.

Title *
Service links