By using our website, you are agreeing to cookies being stored and Google Analytics being used on your device in order to offer the best possible service. You can find more information on this here.

Colorful tiles on the roof of St. Stephen's Cathedral in Vienna

Tisková Zpráva Vídeň 04/2012 Párty v Prátru


Pratersauna je stále ještě prodchnuta nostalgickým šarmem let šedesátých. Od své kompletní rekonstrukce v roce 2009 se zařadila mezi nejdůležitější vídeňské kluby, ba co více, stal se z ní doslova kult. V lednu roku 2012 byla dokonce čtenáři berlínského magazínu "de:bug" vyhodnocena jako druhý nejlepší klub v Evropě. Festival popkultury "poolbar" se sídlem v západním Rakousku bude již potřetí hostovat v Pratersauně, a sice od 10.5. do 12.5.2012. Na programu je hudba, zahrnující hudební směry od různých subkultur až po pop. Zlatým hřebem program bude vystoupení slavného kanadského diskžokeje a remixéra A-Traka, který se svým hitem "Barbra Streisand" zaplňuje taneční parkety na celém světě.

V červnu se pak bude konat další festival. Od 14.6. do 18.6. 2012 se stane Pratersauna se svými třemi podlažími a svým bazénem již potřetí místem konání klubového festivalu Prater Unser (narážka na Pater noster - Otčenáš). Na předem určených místech v celém zábavním parku Prátru budou vystupovat hudebníci a skupiny nejrůznějších hudebních žánrů jako jsou house, techno, dubstep, drum'n'bass, electro, disco, hip hop a mnoho dalších. Festivalu se zúčastní umělci, k nimž patří například delano smith z Detroitu, juju & jordash z Amsterdamu a Britové Krystal Klear a Om Unit. Program doplní ještě "Techno-Gondel" na obřím ruském kole, kdy se jedna kabina legendární atrakce v Prátru a jedné z dominant Vídně promění v taneční parket, stejně jako velká párty Sunday-24hrs-Day Party.

Kontakt:

Rate this article
Feedback to the vienna.info editorial team

Please complete all the mandatory fields marked with *.

Title *
Service links