By using our website, you are agreeing to cookies being stored and Google Analytics being used on your device in order to offer the best possible service. You can find more information on this here.

Colorful tiles on the roof of St. Stephen's Cathedral in Vienna

Tisková Zpráva Vídeň 02/2012 Třikrát víc večerních party ve Vídni


Klub Grelle Forelle byl otevřen konce roku 2011 v 9. vídeňském obvodu u dunajského kanálu. Klub s logem ryby má rozlohu 1.000 m² ve dvou patrech a disponuje speciálně navrženou zvukovou aparaturou a koncepcí osvětlení, která pochází od vídeňského kolektivu vizualistů Neon Golden. V pátek a v sobotu je na programu hudba house, techno a minimal techno a vystupují zde světoví diskžokejové. K relaxaci a osvěžení je v létě k dispozici venkovní terasa s výhledem na vodu. Ke koncepci klubu Grelle Forelle patří to, že se tu nevedou rezervace stolů, seznamy hostů a předprodej vstupenek, vstup je povolen až od 21 let a je zakázáno fotografování.

Club Alpha ve 3. vídeňském obvodu zahájil provoz koncem roku 2011 a je to největší vídeňský klub ve stylu house. Hudební klub je otevřen každý pátek a sobotu a vedle špičkové aparatury a příjemné klubové atmosféry nabízí také taneční parket a galerii pro hosty VIP v prvním patře a lóže pro soukromé oslavy ve druhém patře. Vstup povolen až od 20 let.

Koncem února 2012 otevře konečně také klub Chaya Fuera v 7. vídeňském obvodu. Nový klub se prezentuje jako "akustické hřiště" a hodlá se prosadit vysokou kvalitou a směsicí různých žánrů. Ke koncepci nového hudebního podniku, který bude otevřen od čtvrtka do soboty, patří bohatá nabídka živé hudby a spolupráce s vizuálními umělci. Pro hladové návštěvníky je k dispozici rychlé občerstvení, cílovou skupinou je publikum od 25 let.

Kontakt:

Rate this article
Feedback to the vienna.info editorial team

Please complete all the mandatory fields marked with *.

Title *
Service links